Haber Detayı
15.9.2017 Bu haber 207 kez okundu
 
Okul önlerinde tedbirler alındı
Okulların açılmasıyla okul önlerinde yaşanacak olumsuz olaylara karşı yetkili ve ilgililer bir araya gelerek alınması gereken tedbirler hakkında toplantı yaptı.
 
 

Okulların açılmasına sayılı günler kala geçtiğimiz hafta Çarşamba günü saat 10:00 da Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda 2017-2018 eğitim öğretim yılının huzur ve güven içinde geçirilmesi amacıyla alınacak tedbirlere ilişkin olarak Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP  başkanlığında Antakya Belediye Başkanı İsmail KİMYECİ, İlçe Jandarma Komutanı İnan DEMİR, İlçe Emniye Müdürü Bekir YILDIRIM, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut ÇERKO ve İlçe Sağlık MüdürüDr. Mustafa YİĞİTBAŞI, Taşıma Merkezi Okullar ile Ortaöğretim Kurumu Müdürleri, Mahalle Muhtarları, Ortaöğretim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanları ve öğrenci servisi taşıma firması yetkililerinin katılımı ile toplantı yapıldı. 
Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut ÇERKO'nun açılış konuşması ile başladı. Ardından Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP konuşma yaptı. Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP konuşmasında 18 Eylül tarihinde başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde eğitim ve öğretime devam edebilmesi için “Okul Güvenliği, Uyuşturucu ve Uyarıcı Maddelerle Mücadele ve Öğrenci Taşıma Servisleri” konusunda okul idarelerince gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini vurguladı. Konuşmaların ardından mahalle muhtarları, okul aile birliği temsilcileri ve okul yöneticilerinin görüş ve önerileri alındı. Antakya Kaymakamı Eflatun Can TORTOP'un yeni öğretim yılının tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olması temennisi ile toplantı tamamlandı.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 420
Toplam Gelen 3155580

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz