Haber Detayı
13.3.2017 Bu haber 609 kez okundu
 
Kadınlar Gününde Başkan Kimyeci´den hanımlara müjde
Hanımlar Lokali açılıyor
 
 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hanımlara yönelik yeni bir hizmetin daha müjdesini paylaştı. Başkan Kimyeci 'Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali'nin çok yakında hizmete sunulacağını belirtti.
Başkan Kimyeci konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “ Hanımlarımıza yönelik yeni bir hizmete daha imza atıyoruz. Atatürk Caddesi'nde Antakya Belediyesi'ne ait Mahfel Binası'nda eski İş Bankası'nın olduğu yerde hizmete sunulacak Antakya Belediyesi Hanımlar Lokali için düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Burayı çok yakın zamanda 'Hanımlar Lokali' olarak hizmete sunacağız.
Antakya Belediyesi olarak, Hanımlar Lokali hizmetimiz ile; Antakya'da yaşayan ev hanımı, çalışan ve öğrenci olarak yaşayan hanımların, sohbet ederek boş vakitlerini geçirebilecekleri, ev hanımları ile çalışan hanımlar arasında sosyal iletişim ve komşuluk kültürünün geliştirilmesi, hanımların şehirle ilgili ortak paylaşım alanlarının artırılması, iş ve ev ortamından uzaklaşıp evinin dışında da sosyal bir hayata katılmalarının sağlanmasını amaçlıyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde bu müjdeyi paylaşmanın ayrı bir sevincini ve gururunu yaşıyoruz.  Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 436
Toplam Gelen 3155596

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz