Haber Detayı
13.3.2017 Bu haber 618 kez okundu
 
Kermes
Gerçekleştirdikleri kermes, okul gecesi, fidan dağıtımı, sergi vb. Sosyal etkinliklerle sık sık gündeme gelen Narlıca Cumhuriyet İlköğretim okulu, bu kez de öğrenci velileri ile düzenlenen kermeste buluştu.
 
 

Açılış kurdelasını İl Şube Müdürü Bahri Karabulut, Okul Müdürü Murat Sakman ve çevre okul müdürleri Turan Aksu, Halef Eren ve İsmail Sarıoğlu'nun birlikte kestiği kermese halkın ilgisi görülmeye değerdi. Şube Müdürü Bahri Karabulut açılış kurdaleasını keserken veli, öğrenci ve öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin yardımlaşmanın yanı sıra birlikteliği sağlamakta, halkın okullara bakışının olumlu yönde değişmesine çok etkili olduğunu, emeği geçen idareci ve öğretmenlere, kermese katkıda bulunan tüm velilere teşekkür ettiğini belirtti. 
Narlıca Cumhuriyet İlköğretim okul müdürü Murat Sakman kermes açılışında katılımcılara hitaben yapmış olduğu konuşmasında, hiç bir maddi gelir miktarının, bu yapılmakta olan etkinliğin karşılığı olamayacağını, velilerin okulla bütünleşerek böyle bir etkinliğin içerisinde olmalarının olağanüstü değerde olduğunu,  bugünlerinde kendilerini yalnız bırakmayan şube müdürüne ve çevre okul müdürü arkadaşlarına, kermese emeği geçen öğretmen arkadaşlarına, velilerine minnettar olduğunu ifade etti.
Velilerin coşku dolu ilgisi ile devam eden kermes sırasınça, okul öğretmenlerinin yüzünde öğrencileri için başarılı bir etkinlik yapmış olmanın mutluluğu, velilerin yüzünde çocukları için bir arada olmanın, yardımlaşmanın verdiği mutluluk gözlerden kaçmadı. 


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 408
Toplam Gelen 3155568

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz