Haber Detayı
28.8.2015 Bu haber 1264 kez okundu
 
Hatayspor taraftarlar derneği 17 yaşında
Hatayspor Taraftarlar Derneği, 25 Ağustos Salı günü düzenlediği muhteşem bir geceyle 17. Kuruluş yıldönümünü kutladı.
 
 

Antakya Kültür Merkezinde yapılan etkinliğe Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Belediye Başkanvekili Cengiz Yıldız, Saadet Partisi GİK Üyesi Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, HGC Başkanı Ahmet Yetişen, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu, Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Fatih Gönç, ESDER Başkanı Fahri Serdar Özal, Reyhanlı Asi Sulama Birliği Başkanı Hüseyin Şahbaz, Hatayspor'un eski efsane 11 futbolcusu ve aileleri ile yüzlerce taraftar katıldı.
Tecrübeli sunucu Ömer Cihangir yönetiminde başlayan etkinlikte açılış konuşmasını yapan Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, geceye destek veren ve katılım gösteren herkese teşekkür ederek şu konuşmayı yaptı; “Sporda dostluk ve kardeşlik duygularını ön planda tutarak Hatayspor'a her yerde destek amacıyla 25 Ağustos 1999 tarihinde Mehmet Deviren ve arkadaşları tarafından kurulan Hatayspor Taraftarlar Derneği, bugün 17. Kuruluş yıldönümünü sizlerle birlikte kutluyor.
Bu özel günümüzde uzaktan ve yakından gelerek bu mutluluğumuzu paylaşan tüm davetlilere sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Güçlü bir yönetimle hizmet çalışmalarını sürdüren Taraftarlar Derneği, geçtiğimiz ay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde açılan bir ihaleye girerek Antakya Atatürk Stadyumu maraton tribünü altında yeni dernek binasına kavuşmuştur. Boya ve tadilatın ardından yeni yuvamız taraftarlarımıza hizmete hazır hale gelmiştir. Önümüzdeki günlerde resmi açılışını gerçekleştireceğiz.
Gerek yeni dernek binamıza gerekse düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğimize maddi ve manevi destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Onlara teşekkür plaketi vermekten onur duyarız.
Taraftarlar Derneği olarak Hatayspor'a hizmet vermiş ve efsane olmuş 11 eski futbolcu ağabeylerimiz Esat Lengerli, Emin Kavvasoğlu, Yurtsever Özdeniz, Fadıl Ergin, İhsan Elmas, Mahmut Celalettin Maraşlıoğlu, Ahmet Daloğlu, İzzet Kakil, Bekir Kahraman, Tahir Kaya ve Mehmet Hünkaroğlu'na Hatayspor'a hizmet şeref madalyası vermek bizim için büyük mutluluktur. Bu vefa ve saygı gecesinde onlara bir kez daha Hatayspor'a hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz. Daha önce Hatayspor'da başkanlık yapan eski başkanlarımıza teşekkür plaketi vermiştik. Bundan böylede her yıl farklı 11 eski futbolcumuza şeref hizmet şeref madalyası vermeye devam edeceğiz.
Düzenlediğimiz gecede madalya töreninde duygulu anlar yaşayacağız. Yöremizin sevilen sanatçısı Mesut Kurt ve ekibiyle neşeli anlar yaşayacağız.
Hatayspor'a yeni sezonda başarılar dilerken, Hatayspor son üç sezondur son anda gerçekleşmeyen şampiyonluk hedefine bu sezon inşallah ulaşır ve hak ettiği liglerde yer alır.
Şahsım ve yönetim kurulum adına protokol ve tüm davetlilerimize bir kez daha hoşgeldiniz diyor saygılar sunuyorum” dedi.
Milletvekili Adem Yeşildal'da gecede yaptığı kısa konuşmada Hatayspor'a hizmet eden Taraftarlar Derneği yönetimi ve tüm taraftarlara teşekkür ederek daima yanlarında olacağını ifade etti.
Konuşmaların ardından Taraftarlar Derneğine maddi ve manevi destek veren 24 kişiye teşekkür plaketi verildi.
Hatayspor'da başarıyla futbol oynamış ve efsane olmuş eski 11 futbolcu alkışlar arasında sahneye çıktı. Düzenlenen törenle Hatayspor'un efsane 11 futbolcusuna Hatayspor'a Hizmet Şeref Madalyaları Taraftarlar Derneği yönetimi tarafından tek tek takıldı. Duygusal tablonun yaşandığı sahnede eski futbolcuların çok mutlu ve gururlu oldukları gözlendi.
Gecenin son bölümünde yöremizin sevilen tiyatro sanatçısı Mesut Kurt ve ekibinin sahnelediği oyun davetlileri güldürdü. Mesut Kurt, Ali Kılıç, Büşra Dönmez, Gizem Gül ve Burak Gökçen gerek komedi oyununda gerekse komedi dans üçlüsünde seyircilere neşeli anlar yaşattı.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 424
Toplam Gelen 3155584

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz