Haber Detayı
20.8.2015 Bu haber 770 kez okundu
 
Baz istasyonunu ortak tepki
Hatay´ın Samandağ ilçesi Atatürk Mahallesi´nde geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi akşamı hastane yolunda bulunan bir apartmanda baz istasyonu çalışmalarını farkeden vatandaşlar gece yarısı sokağa fırladılar.
 
 

Apartmanın damında gerçekleşen baz istasyonu çalışmalarını durdurmak isteyen vatandaşlar ve çalışma yapan işçiler arasında tartışma yaşandı. Olay yerine gelen polisler vatandaşları sakinleştirmeye çalışırken, işçiler olay yerinden uzaklaştırıldı. Daha sonra vatandaşlar apartman sahibini protesto ederek duruma tepki gösterdiler.
Apartmanda baz istasyonu çalışmalarının genişletildiğini fark eden bir vatandaşın mahallede çığlık atması üzerine mahalle sakinleri hastane caddesinde toplandılar. Diğer vatandaşların durumu fark etmesi üzerine apartman önü bir anda kalabalıklaştı. Vatandaşların apartmanın damına çıkıp işçilerle tartışması üzerine olay yerine emniyet ekipleri intikal etti. Tartışmaların büyümesi ile getirilen baz malzemeleri tekrar araçlara yüklenerek işçilere olay yerinden uzaklaştılar.
YETKİLİLERİ ACİLEN GÖREVE DAVET EDİYORUZ
Vatandaşlar, “Bir insanın kendi menfaati uğruna burada bulunan bütün insanların sağlığı ile oynadığına şahit olduk. Kimsenin böyle bir şeye hakkı yoktur. Sağlığımızla oynanmasına asla müsaade etmiyoruz. Yetkilileri acilen göreve davet ediyoruz. Biran önce bu saçmalığa bir son versinler. Hiçbir zenginlik insan sağlığından daha önemli değildir” ifadelerini kullanırken bir süre apartman sahibini protesto ettikten sonra evlerine geri döndüler.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 48
Toplam Gelen 3139227

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz