Haber Detayı
20.6.2015 Bu haber 987 kez okundu
 
Talip Köleoğlu´nun acı günü
Hatay´da günlük olarak yayın yapan İrade Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve gazeteci meslektaşımız Talip Köleoğlu´nun biricik kızı merhume Esma Köleoğlu geçirdiği kalp ameliyatı sonrasında yaşama veda etti.
 
 

12 Haziran Cuma günü Cuma namazına müteakip Mezarlık Kompleksi'nde kılınan cenaze namazına Antakya Belediye Başkanı Ismail Kimyeci, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve HGC Yönetim Kurulu Üyeleri, AKP Hatay İl ve İlçe Yönetimi, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayri Şahin, Türk Eğitim-Sen Hatay Şube Başkanı Recep Tuncay, Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Hatay Şube Başkanı Naci Akkaya, yerel gazete imtiyaz sahipleri, basın mensupları, dost ve akrabaları ile birlikte vatandaşlar katıldı.
Kılınan cenaze namazı sonrasında tabutunu omuzuna alarak defnedileceği Antakya Asri Mezarlığı'na kabristanına kadar yürüyerek götüren gazeteci meslektaşımız Talip Köleoğlu, kızını son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı. Gözyaşları içerisinde toprağa verilen minik kardeşimiz merhume Esma Köleoğlu geride kalan sevenlerini gözyaşlarına boğdu.
Hatay Kent Gazetesi olarak Hakk'ın rahmetine kavuşan merhume Esma Köleoğlu'na Allah'tan rahmet, başta meslektaşımız Talip Köleoğlu olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 63
Toplam Gelen 3139242

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz