Haber Detayı
11.6.2015 Bu haber 803 kez okundu
 
Kursiyerlerde görüş alışverişi
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan vekili Çağrı Belibağlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serdal Şahutoğlu, yönetim kurulu üyeleri, İTSO´da devam eden girişimcilik kurslarını ziyaret ederek, kursiyerler ile görüş alışverişinde bulundular.
 
 

ODA OLARAK HER ZAMAN GİRİŞİMCİLERİMİZİN YANINDAYIZ
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay ABİGEM Direktörü Bülent Yüce, ABİGEM Uzmanları İdil Teoman ve Görkem Boğa'yı girişimcilere kurs verdikleri anda ziyaret etti. Proje üreten girişimcilere her zaman KOSGEB ve   ABİGEM'in destek verdiğini belirten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz: “Bu bağlamda odamızda kurslar düzenlenmektedir.  Oda olarak her zaman girişimcilerimizin yanındayız. Yeter ki ekonomiye değer katacak istihdam sağlayacak projeler olsun”  dedi. 
TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serdal Şahutoğlu ise, Hatay İş Geliştirme Uzmanı Siret İdil Teoman ile birlikte girişimcilerle kısa bir toplantı yaptı,
GENÇ GİRİŞİMCİLERE VE GENÇ BEYİNLERE İHTİYACIMIZ VAR
ABİGEM ve KOSGEB Destekli devam eden kurslara katılan, proje üreten girişimcilerin her zaman yanında olduklarını belirten Şahutoğlu, “Genç Girişimciler kurulu olarak bölgemizde genç beyinlere, yeni projelere, bölgemiz ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak, üretecek, insanlara iş istihdam ve yeni kapılar açacak müteşebbislere ihtiyaç duymaktayız.
Bu bağlamda sizlerin üretecekleri projeleri de önemsiyoruz ve her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.” şeklinde ifadelere yer verdi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 120
Toplam Gelen 3139875

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz