Haber Detayı
11.6.2015 Bu haber 779 kez okundu
 
Dev komplekste sona doğru
Hatay Büyükşehir Belediyesi´nin yaptığı Dev Spor Kompleksi Hataylılara kapılarını açmaya hazırlanıyor.
 
 

Yapımı %98 oranında tamamlanan dev spor kompleksinin tefrişatı da tamamlanmak üzere; kompleks çok yakında Hatay halkının hizmetine girecek.
BİR ÇOK ULUSAL BAŞARIYA İMZA ATTIRABİLECEK BİR KOMPLEKS GELİYOR
HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın Hatay'a kazandırdığı Dev Spor Kompleksi ile gençlerimiz sağlıklı bir alanda spor yapma imkânı bulacak. Gençlere ve spora büyük önem veren başkan Savaş, göreve geldiği günden bu yana Hataylı sporcuların sportif alanda birçok başarı almasında büyük pay sahibi oldu. Açılış için gün sayan Dev Spor Kompleksi'nden faydalanacak gençlerimiz sağlıklı bir alanda spor yapma imkânı bularak, ileride birçok ulusal ve uluslar arası başarıya imza atabilecek ortamda gelişimlerini sürdürebilecekler. 
BİRÇOK ETKİNLİĞE HİZMET VERECEK
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri ve Yaşam Merkezi'nde, bir açık ve bir kapalı yüzme havuzu, bir basketbol sahası, 50 kişilik kapasitede sporcu dinlenme odaları, 4 adet güreş sahası, 2 adet Kick Boks Antrenman Sahası, 1 adet okçu çalışma alanı, kafeteryalar, açık-kapalı oturma alanları, vitamin      barlar, masa tenisi turnuva alanı, satranç odaları,        seyirci tribünleri, aba güreşi alanları, her türlü sporcu soyunma odaları, kulüp   toplantı odaları, hakem   odaları, sporcu bekleme odaları ve konferans salonları bulunuyor.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 135
Toplam Gelen 3139890

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz