Haber Detayı
24.4.2015 Bu haber 826 kez okundu
 
Çayırcık ailesinin son bekarı evlendi
Ekrem ve Selma Çayırcık çifti geçtiğimiz pazar günü Antakya öğretmen evi üst salonunda güzel bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.
 
 

1 Nisan 2015 tarihinde Antakya nikah salonunda aileler arasında nikah defterini imzalayan genç çiftler, 16 Nisan tarihinde bayanlar arasında gerçekleşen örf ve adetlerimizin vazgeçilmesi kına gecesiyle kınalarını yaktılar. 18 Nisan 2015 günü akşamı seçkin davetlilerin doldurduğu düğün salonuna alkışlar ve ilahiler eşliğinde giren genç çiftlerin mutluluk ve heyecanı gözlerinden okunuyordu.
Naime ve Cuma Tümyürek ailesinin güzeller güzeli kızı Selma ile Müzeyyen ve Hıdayet Çayırcık ailesinin yakışıklı ve aynı zamanda son bekar genci Ekrem'in bekarlığa elveda dedikleri bu mutlu gecede sahneye çıkan semazen gösteri ekibi konuklardan tam not aldı. Sahneye 10 katlı yaş pastanın gelmesiyle aile büyükleri, gelin ve damat pasta etrafında halka oluşturdu. Genç çitler pastayı kestikten sonra birbirlerine ikram etti. Gece okunan Kur'an-ı Kerim ve tilavetlerle devam etti. 
Geceye, Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr. Ömer Akın, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Yard. Dr. Mahmut Bayrakçıoğlu, Türk Eğitim Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı Recep Tuncay, Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo, Yayladağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Öztürk, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Hatay Müftü Yardımcısı Mehmet Emin Okuyucu, eğitim camiasından Mehmet Adaş, Rıfat Öztürk, Hayrettin Çam ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Gülen ile birçok seçkin davetli katıldı. Gece ailelerin gelin ve damatla fotoğraf çekimleriyle sona erdi. Hatay Kent ailesi olarak bizlerde genç çiftlere ömür boyu mutlu ve huzurlu birliktelikler dileriz.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 98
Toplam Gelen 3139853

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz