Haber Detayı
18.4.2015 Bu haber 1091 kez okundu
 
Başkan Kimyeci’nin Narlıca ziyareti
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci şehir genelinde yürüttüğü denetimler kapsamında Narlıca Mahallesi muhtarlığını ziyaret ederek, Muhtar Mustafa Küçük ve azaları ile yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.
 
 

Başkan Kimyeci'ye ziyareti esnasında Ak Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Hatunoğlu ve daire müdürleri eşlik etti. Narlıca mahallesinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında konuşan Başkan Kimyeci, “ Antakya Belediyesi olarak şehrimizin 95 mahallesine en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda da Narlıca mahallemize bu zamana kadar yollar ve yeşil alanlar kazandırdık. Önümüzdeki süreçte mahallemizin merkezinde bulunan parkımızı revize ederek vatandaşlarımızın en güzel şekilde yararlanabilecekleri, piknik yapabilecekleri, çocuklarımızın rahatlıkla oynayabilecekleri yemyeşil bir mesire alanı olarak şehrimize kazandıracağız. Mahallemize ve Antakya'mıza hayırlı uğurlu olsun. ” dedi.
Muhtar Mustafa Küçük ise Antakya Belediyesi tarafından 95 mahallenin tamamında, özellikle de muhtarlığını yaptığı Narlıca mahallesinde yürütülen hizmetlerden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Muhtar Küçük hizmetlerden ve sık sık gerçekleştirdiği 
ziyaretlerinden dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci'ye teşekkürlerini iletti.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 413
Toplam Gelen 3138802

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz