Haber Detayı
18.4.2015 Bu haber 494 kez okundu
 
Her Ses Bir Nefes5
Kadına yönelik şiddete ve sorunlarına dikkat çekmek amacıyla Polisan Boya´nın katkılarıyla hayata geçirilen “Her Ses Bir Nefes 5” sosyal sorumluluk projesinin beşinci yılında, müzik, sinema, medya ve sanat camiasından erkekler de kadınların yanında objektif karşısına geçti.
 
 

Proje ile bu yıl Genç Kız Sığınma Evi Derneği Dayanışma Merkezi'nin ve Genç Kız Sığınakları'nın kapasite geliştirilmesi ve güçlendirilmesine katkı sağlanacak.
Projede Aret Vartanyan'dan Gürgen Öz'e, Jehan Barbur'dan İpek Tanrıyar'a, Soner Arıca'dan Hazım Körmükçü'ye, Lemi Filozof, Zeyno Günenç, Cem Kılıç, Deniz Özerman, Özgün, Oya Aydoğan, Selda Alkor ve daha pek çok ünlü isim, kadın sorunlarına bir kez daha dur demek, şiddetin olmadığı, sevgi ve şefkatle kurulu bir dünya ve  “Her Ses Bir Nefes” demek için bir araya geldiler.  
Kadına yönelik şiddetin olmadığı bir dünya için erkeklerin de “Her Ses Bir Nefes” olduğu resim sergisi açılışı 11 Nisan Cumartesi günü Zuhal Yalçın, Deniz Özerman ve Hatay KAGİD üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. 
Sergi kent halkından büyük ilgi görürken Zuhal Yalçın ve Deniz Özerman ziyaretçilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Primemall Antakya, etkinlik ve kampanyaları gibi sosyal proje çalışmalarının da devam edeceğini belirtti. Sergi 30 Nisan'a kadar devam edecek.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 363
Toplam Gelen 3138752

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz