Haber Detayı
19.11.2014 Bu haber 653 kez okundu
 
Derneklerimizden desteğimizi esirgemeyeceğiz
Defne Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre; Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Çekmece Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği dayanışma gecesine katıldı. Gecede Defneli birçok sivil toplum kuruluşu bir araya geldi.
 
 

Dernek yemeğinde Çekmece SYDD ile Yeşilkent SYDD'nin birleşmeleri nedeniyle bir konuşma yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, “Derneklerin işbirliği içerisinde hareket etmeleri, amaç edindikleri yolda daha güçlü ve istikrarlı ilerlemelerini sağlayacaktır. Bu nedenle ortak çalışmalara imza atan ve özellikle de Çekmece ve Yeşilkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernekleri gibi birleşme yoluna giden dernekleri tebrik ediyorum. Böyle bir birleşmenin kısa sürede olumlu sonuçlar vermeye başlayacağından hiç şüphem yok. Bizim de her zaman kendilerine olan desteğimiz sürecektir.”dedi.
AYDIN BİR TOPLUM OLUŞTURMAK ADINA GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ FAALİYETLER TAKDİRE ŞAYAN 
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Defne Şubesinin kurulması nedeniyle Dernek Başkanı Sezer Portakal'ın plaketini vermek üzere tekrar sahneye davet edilen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin Türkiye genelinde faaliyetlerinin önemini vurguladığı konuşmasında “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Türkiye'de düzgün bir duruş sergileyen ender derneklerden biri. Ülke genelinde aydın bir toplum oluşturmak adına gerçekleştirdikleri faaliyetleri takdir etmek gerekir. Defne'de böyle bir derneğin kurulmuş olmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz. Türkiye'nin aydınlanması ve sürüklendiği karanlıktan kurtarılması için böyle güzel işler yapan oluşumlara ihtiyacı var. Hepimizin bu çizgide çalışmalar yapan derneklere destek olmamız ve her zaman yanlarında yer almamız gerekir. Dernek Başkanı Sezer Portakal'ı çalışmalarından dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyorum”şeklinde konuştu.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 101
Toplam Gelen 3139856

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz