Haber Detayı
12.9.2014 Bu haber 634 kez okundu
 
Antakya için var gücümüzle çalışacağız
Antakya Belediyesi ekipleri kent genelinde park ve yeşil alan hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.
 
 

Başta ana arterler olmak üzere, kent genelinde bulunan bütün caddeler, park, bahçe ve yeşil alanlarda büyük titizlik içerisinde Antakya belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla layık olduğu görünümlere kavuşturuluyor. 
Ekipler periyodik yürüttüğü bakım çalışmaları kapsamında Antakya'nın farklı noktalarında yer alan park ve yeşil alanlarda çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Antakya Belediyesi ekipleri belirlenen periyodik program çerçevesinde son olarak, Vali Utku Acun Parkı, Şelaleli park, Saraykent Parkı, 75.Yıl Bulvarı, İzmir Caddesi, Üzümdalı Parkı, Ada Çarşısı, Yavuz Sultan Selim caddesi, Atatürk Caddesi, Karaoğlanoğlu Caddesi, Kültür Merkezi civarı, Çekmece kavşağı, Meteoroloji çevresi, Asi kenarı ve Emek Mahallesi'nde bulunan park, yeşil alan, refüj ve kavşaklarda ot biçme, ağaç budama, temizlik, mevsimlik çiçek ekimi, sulama, çim biçme gibi farklı birçok hizmeti gerçekleştirdi.
Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçe ekipleri ayrıca vatandaşların talepleri doğrultusunda Büyükşehir ve HATSU'nun beklentileri karşılayamadığı ve yetersiz kaldığı mahallelerde vatandaşların içme suyu konusundaki mağduriyetlerini gidermek amacıyla arasöz taşıma araçlarıyla evlere, binalara içme suyu dağıtımı yaptı.
Hizmetler hakkında açıklamalarda bulunan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, “Kentimizin daha güzel olması için yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor. Antakyalılara layık park ve yeşil alanlar için ekiplerimiz gece-gündüz çalışıyor. Bun yanı sıra şehrimizde bulunan ibadethanelerin temizliği ve çevre düzenlemeleri çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Daha temiz, daha yeşil, daha yaşanabilir bir Antakya için var gücümüzle çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın huzur duyduğu, çiçeklendirilmiş, bakımı yapılmış mekânlarda oturması ve hoşça vakit geçirmesi bizlere ayrı mutluluk vermektedir” dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 406
Toplam Gelen 3138795

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz