Haber Detayı
2.7.2014 Bu haber 815 kez okundu
 
Üzümdalı içme suyuna kavuştu
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Üzümdalı Mahallesi´nde yapımı sağlanan çeşme pınarının açılışını gerçekleştirdi.
 
 

Üzümdalı Mahalle Muhtarı Servet Yiğitbaşı ve mahalle sakinleri ev sahipliğinde düzenlenen açılış törenine, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Başkan Yardımcısı Hikmet Hatunoğlu, DSİ 63. Şube Müdürü Murat Çalım, çevre mahallelerin muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Üzümdalı Mahallesi Muhtarı Servet Yiğitbaşı, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci'ye, DSİ 63. Şube Müdürü Murat Çalım'a ve tüm emeği geçenlere, çeşmenin yapımında vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederken, “ İçme suyumuzun çeşme pınarı şekline dönüştürülmesi ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunulmasında emeği geçen ve açılışımızı onurlandıran tüm konuklarımıza Üzümdalı halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, suyun insan yaşamında önemli bir yeri olduğunu ifade ederek, “Susuz bir yaşam düşünülemez. Boşa akan ve kimse tarafından kullanılmayan kaynak suyunu DSİ ile işbirliğiyle 1,5 km'lik boru hattı döşemek suretiyle taşıyarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın hep birlikte sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.
Düzenlenen törenin sonunda Başkan Kimyeci, DSİ 63. Şube Müdürü Murat Çalım, Üzümdalı Mahalle Muhtarı Servet Yiğitbaşı ve konuklar mahalle halkının hizmetine sunulan çeşme pınarının açılışını gerçekleştirdi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 187
Toplam Gelen 3139942

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz