Haber Detayı
2.7.2014 Bu haber 830 kez okundu
 
Hasan Uylaş ikinci ödülünü aldı
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen geleneksel Basın Özendirme Yarışması´nda ödüle layık görülen gazetecilere ödülleri törenle verildi.
 
 

Adana'da düzenlenen ödül töreninde Hatay Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Hasan Uylaş, NTV'de yayınlanan “Suriye'den Türkiye'ye uzanan mazot kaçakçılığının hikayesi” haberi ile TV Haber dalında ödül aldı. Çok Sayıda davetlinin katıldığı gecede Uylaş ödülünü, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'nin elinden aldı. Hasan Uylaş “Suriye'den Türkiye'ye uzanan mazot kaçakçılığının hikâyesi” haberiyle bu yıl Türkiye Ekonomi Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen Geleneksel 6. Altın Kalem Yarışmasında TV Haber dalında ödüle layık görülmüştü.
HGC üyesi Uylaş için Başkan Ahmet Yetişen kutlama mesajı yayınladı. Yetişen; “Cemiyetimiz üyesi NTV muhabiri Hasan Uylaş Suriye'den Türkiye'ye uzanan mazot kaçakçılığının hikayesi” haberi ile TV Haber dalında ödül alarak Cemiyetimizin gururu olmuştur. Daha öncede Geleneksel 6. Altın Kalem Yarışmasında TV Haber dalında ödül alan Sevgili meslektaşımı kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 426
Toplam Gelen 3138815

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz