Haber Detayı
2.7.2014 Bu haber 724 kez okundu
 
Yatırımlar hız kesmeden devam ediyor
AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Hatay´ın Payas İlçesi´nde yapımı devam eden Payas Kuşaklama Kanalı üzerinde incelemelerde bulundu.
 
 

Payas Kuşaklama Kanalı üzerinde gerçekleştirdiği incelemeler esnasında Milletvekili Türkoğlu'na, AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Av. Mustafa Özbolat, AK Parti Payas İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Hasan Altunsoy, AK Parti Payas Belediye Meclis Üyesi Ekrem Kurt ve Payaslı Partilileri eşlik etti.
Hatay'da yatırımlara hız kesmeden devam eden AK Parti Hükümeti, Hatay'ın çiçeği burnunda ilçesi Payas'a şanına yaraşır bir büyük yatırımı daha kazandırıyor. 'PAYAS KUŞAKLAMA KANALI' ile Payas'ın çehresi değişiyor.
PAYAS'TA DERE ISLAH ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Milletvekili Türkoğlu, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan'ın Payas'a kazandırdığı Türk Yurdu Parkından başlayıp Çağlalık Mevkii'ne kadar uzanan kanal ıslah çalışmalarının süratle devam ettiğini belirttiği açıklamasında; ıslah çalışmalarında son aşamaya gelindiğinin müjdesini verdi. Sel ve taşkınların yol açtığı can ve mal kaybını önlemek, ilçenin çehresine estetik olarak da farklı bir zenginlik katabilmek adına gerçekleştirilen Payas Kuşaklama Kanalı Islahı Projesinin devletin haşmetli yüzünü gösteren bir eser hüviyetinde olduğuna da vurgu yapan Türkoğlu; “Payas Kuşaklama Kanalı Islah çalışmaları devam ederken, diğer taraftan ise yatırım programına aldırdığımız Payas Çayı ve Kurudere Islah çalışmaları da kısa bir zaman zarfında başlayacaktır.” dedi. 
Türkoğlu, hem halkın bir mesire alanı olarak kullanabileceği, hem de orman yangınlarına karşı etkin bir müdahale olanağı sunabileceği bir gölet projesi üzerinde de çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.  
Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, "Hizmetlerin en güzeline layık olan Payaslı Hemşerilerimize Payas Kuşaklama Kanalı, Payas Çayı ve Kurudere'nin Islah yatırımının hayırlı, uğurlu olsun.”  dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 31
Toplam Gelen 3139210

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz