Haber Detayı
2.7.2014 Bu haber 706 kez okundu
 
Çalışmalar takdire şayan
Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve beraberindeki heyet Hatay Gazeteciler Cemiyeti´ni ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi. Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü cemiyette yaptığı konuşmada Hatay basının tek çatı altında bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu ifade etti.
 
 

BASIN GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ
Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin kurulduğu ilk günden bu zamana kadar Hatay ilinde görev yapan basın mensuplarını bir çatı altında toplama başarısından dolayı ve özellikle çok zor zamanlarda yapmış olduğu çalışmaları takdire şayan olduğunu kaydetti.
Gülcü basının halkımızın gözü ve kulağı olduğunu belirttiği konuşmada, “ Basın mensupları ne kadar iyi ve rahat çalışırsa, olay ve gelişmelerden o kadar iyi haberdar oluruz. Bizlere cemiyet kapılarını açan Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve üyelerine teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum.”  Dedi.
KIŞKIRTICI DEĞİL YAPICI OLDUK
Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen basın toplantısında Hatay Muhtarlar Derneği'nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirten Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen; “Biz Hatay'da ki tüm gazeteleri kucaklamak için yola çıkmıştık. Bunu da büyük bir ölçüde başardık. Cemiyetimiz büyüdükçe bu sadece benim şahsi başarım değil, cemiyetimizin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinden dolayıdır. Hatay'da görev yapan arkadaşlarımız ister üyemiz olsun, ister olmasın sıkıntılı dönemlerde sorumluluk alarak sıkıntılı dönemi en az hasarla kapatmaya çalıştık. Bu konuda çok hassasiyet gösterdik. Vatandaşlarımıza haber sunarken kışkırtıcı değil de, daha yapıcı olmasına özen gösterdik. Bu Türkiye hepimizindir. Bunun sağı, solu, ortası yoktur. Biz cemiyetimiz olarak bundan sonra aynı şekilde birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Muhtarlarımızda her mahallenin bir belediye başkanıdır. Muhtarlarımızın da görev ve sorumlulukları çok büyüktür. Sıkıntılarınız olduğu zaman bizler Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya gayret edeceğiz.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 435
Toplam Gelen 3138824

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz