Haber Detayı
28.3.2014 Bu haber 1395 kez okundu
 
Samandağ da gelinlik defilesi
Gökhan Gelinlik ve Tasarım Defilesinin Mimarı Gökhan Bozkurt, geçen haftada Truva Life´ta düzenlediği dev organizasyon ile muhteşem bir defileye imza attı.
 
 

Yoğun katılımın olduğu defilede birbirinden şık el emeği göz nuru gelinlik ve abiye modelleri tanıtıldı. Samandağlı kendi fiziğine ve cesaretine güvenen genç kızların sahne aldığı defilede  Hatay gündemine oturdu. Mankenlere taş çıkartacak bir şekilde  sahneye çıkan gelinleri katılımcılar alkış yağmuruna tuttu. 
DESTEK SUNAN DOSTLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Defile sırasında Gökhan Bozkurt, misafirlerine hitaben yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür ederek, "Bu defile sadece benim emeğimle değil, birçok dostun katkısı ile gerçekleşti. Bu emek bir arının kovanı işlemesi misali her dostun ilmek ilmek kattığı değerle şekillendi. Burada emek sadece bizim değil. Defilede bu modelleri taşıyan kız kardeşlerim ve onların ailelerine sonsuz teşekkür ediyorum. Aileme de desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum" dedi. 
DEFİLE BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE HAZIRLANMIŞ
Defilede görüşlerini aldığımız katılımcılar, "Modeller bir birinden şık ve göz dolduruyordu. İlçemizde kendi tasarımlarını teşhir eden bu defilede Gökhan Bozkurt sürpriz bir şekilde sahneye çıktı. Güzel bir organizasyon oldu. Büyük bir özveri ile hazırlanan bu defilede Gökhan Gelinliğin emeğinin karşılığını muhakkak alacağına inanıyoruz. Bu dev organizasyonda bin bir emek sarf edildiğini gördük. Gökhan Gelinliği bu cesur organizasyondan dolayı tebrik ediyoruz. Gökhan Bozkurt'un defileye katılması ayrı bir şov oldu. Modeller muhteşem, organizasyon ise ayrı bir muhteşemdi. Bu defile çok konuşulacak" ifadesinde bulundular. 
DENEYİM VE BECERİLERİMİ İLÇE HALKINA SUNMAK İSTEDİM
Defile sonrası defile üzerine değerlendirmede bulunan Gökhan Gelinlik ve Tasarım Defilesinin Mimarı Gökhan Bozkurt, "her insanın bir hayali vardır. Benim çocukluk hayalim çok sevdiğim Samandağ'ına gelinlik sektöründe hizmet etmekti. Mesleğimin kutsal olduğunu düşünüyorum. Her gelinin gelinlik, her annenin kızını gelinlikle görme ve her erkeğinde sevdiği kızı gelinlikle görme isteği var. Ben bunu sağlayan bir noktadayım. Bu yüzden mesleğimin kutsal olduğunu düşünüyorum. Samandağ'ında bu sektörde fark yarattığımıza inanıyorum. Deneyim ve meslek becerimi başka bir şehre yerleşerek değil, ilçe halkına sunmaktan yana kullandım. Büyük şehirlerde var olan imkânları gelin adaylarımızın ayağına serdik. Gelin adaylarımız bizim tasarladığımız gelinliği giymek zorunda değil. Dileyen bize kendi modelini getirip, kendi işyerimizde diledikleri gelinlik modelini dikebiliriz. Patentli olan modellerimiz ilçe halkının ekonomik durumu göz önünde bulundurarak      fiyatlandırılmıştır. Gökhan Gelinlik ilçemiz, İskenderun, Hatay ve daha sayamadığım yerlerden gelinlere ev sahipliği yapmıştır. Bu yönü ile mesleğimizin ilçemizi dışarıda da temsil etmenin heyecanını ve sevincini yaşıyorum" dedi.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 137
Toplam Gelen 3139892

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz