Haber Detayı
6.2.2014 Bu haber 1201 kez okundu
 
“Lütfü Savaş kendini kandırıyor!”
Seçim çalışmalarına Kırıkhan ilçesinde devam eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, miting alanında yaptığı konuşmasında gittiği yerlerde referans olarak Antakya´yı işaret ettiğini belirtti.
 
 

Aslan yapmış olduğu konuşmasında, Antakya Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın kendi kendini kandırdığını söyledi. 
Antakya'da yol düzensizliğinden halkın isyan noktasında olduğunu savunan Mete Aslan; “gittiği her yerde Antakya'dan bahsediyor. Merak ediyorum! Acaba Lütfü Savaş Antakya'ya ne verdi? Yahu her şey ortada buyurun gidin Antakya'ya. Görün bakalım Antakya'nın halini. Yollarda ki düzensizlik vatandaşı isyan noktasına getirdi” dedi. 
Yörükler Mahallesinin ardından Kırıkhan Merkez'de düzenlenen etkinlikte alanda konuşan Mete Aslan, Hatay'da ki birlik ve beraberliğin birileri tarafından bozulmaya çalışıldığını ancak buna hiçbir zaman izin verilmeyeceğini belirterek; “bizler Hatay'da hoşgörünün en büyük örnekleriyiz. Burada birçok din ve mezhepten olan kardeşlerimiz ile birlikte yaşıyoruz. Bugüne dek bizim bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışıyorlarsa da Hatay halkı gereken cevabı vermiştir. Şimdi bizi bu ayrıştırmaya çalışanlara cevabımızı birlik ve beraberlik ile vermemizin vakti gelmiştir. Gelin bu birlik ve beraberliğimiz ile Milliyetçi Hareket çatısı altında toplanalım. Ve sandık başında bizi ayrıştırmaya çalışanlara cevabımızı verelim” diye konuştu. 
Tek bir projesi olduğunu onunda hakka, halka hizmet olduğunu söyleyen Aslan; “bakın ben gittiğim her yerde şu benim projem bu benim projem demiyorum. Elbette projelerimiz var. Ki benim İskenderun'da yıllar önce hayata geçirdiğim projeler bugün birileri tarafından farklı ilçeler için projelendiriliyor. 15 yıl boyunca İskenderun'da belediye başkanlığı yaptım. Ben iktidarın gücü ile hizmet yapmadım. Uzman kadromuz ile İskenderun'un mimarı olduk. Bugün bu kadro ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığına talibim. Ben bu ilçeye şu kadar hizmet gelecek diğer ilçeye de bu kadar hizmet gelecek demiyorum. Hatay'da tüm ilçelere eşit düzeyde hizmet gelecek. Belediyecilik benim işim. Hatay'da belediyecilik hizmetleri için oylarınıza talibim” şeklinde konuştu. 


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 373
Toplam Gelen 3138762

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz