Haber Detayı
6.2.2014 Bu haber 1573 kez okundu
 
Antakya´yı hep beraber yöneteceğiz
AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, gittiği her mekanda, misafir olduğu her yerde vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmalarda Antakya Belediyesi´ni hep beraber yöneteceklerini söyledi.
 
 

Akevler Mahallesi 3. Akevler Sokak, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının Damla ve Prenses Düğün salonu ile B.Antakya Oteli toplantı salonu, Emek Mahallesi 47. Sokak, Aksaray Mahallesi Baybars Caddesi, H.Ömer Alpagot Mahallesi H.Cuma Ugan Sokak, Saraykent Mahallesi 14. Sokak, Ürgenpaşa Mahallesi 15. Sokak, Birkent Sitesi çevresi, Esentepe Mahallesi 38. Sokak sakinleri, Antakya'nın doğu yakasında bulunan Esat Ağa İşhanı, eski otogar çevresi, Köy garajları ve çevresinde bulunan esnaf ile düzenlenen toplantılarda vatandaşlarla bir araya gelen Kimyeci, Antakya'yı hep beraber yöneteceklerini söyledi.
Yönetimde en büyük söz sahibinin bu kentte yaşayanlar olduğunu hatırlatan AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, "Antakya'nın şekillenmesi ve geleceğe emin adımlarla ilerleme kaydetmesi 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere bağlıdır. Bizler AK Parti iktidarı olarak Türkiye genelinde yaptığımız yatırımlar, hizmetler ile gönülleri fetih ettik. Bu hizmet kervanından ilimiz de fazlasıyla nasiplendi ve inşallah nasiplenmeye devam edecektir. Yürütülen hizmetlerden bütün vatandaşlarımız faydalanıyor. Milletimize hizmet misyonunu şiar edinmiş bir partinin temsilcileri olarak vatandaşlarımızın daha fazla rahat yaşam sürmelerini istiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Halka hizmet, Hakka hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Hatay nasıl kabuğunu kırdı ise Antakya da bundan nasibini alacaktır" dedi.
KİMYECİ, GÜLER VE BALK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜNE KATILDI
AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantıların yanı sıra geçtiğimiz günlerde Büyük Antakya Otelinde Güler ve Balk ailelerinin nişan törenine katıldı.
Esra Güler, Ertan Balk'ın evliliğe ilk adımları olan nişan törenine katılım gösteren Kimyeci, genç çiftlerin nişan yüzüklerini takarak mutlu günlerini kutladı. Genç çiftlere hitaben kısa konuşma yapan  Kimyeci, "Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevgiyi beraber yaşayın. Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar sizlerin olsun" dedi.
Genç çiftin aile büyükleri, AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci'nin nişan törenine katılmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler ve yerel seçimlerin İsmail Kimyeci'ye hayırlı olmasını dilediler.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 50
Toplam Gelen 3139229

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz