Haber Detayı
6.2.2014 Bu haber 1141 kez okundu
 
“İskenderun´u şahlandıracağız”
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin seçim çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Ergin, geldiği İskenderun´da her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılandı.
 
 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, seçim çalışmaları kapsamında çok çalışıyor ve en ücra noktalara varıncaya kadar gidip halkla bütünleşiyor, göreve getirilmesi halinde yapılacak hizmetleri, projeleri anlatıyor, İskenderun halkının özlem duyduğu hizmet rüzgarlarının, AK Parti Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil'in katkılarıyla yakında esmeye başlayacağını müjdeliyor. 
ARTIK YÜZLER GÜLECEK
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin, dün ilk olarak Teysir Aile Çay Bahçesi'nde İskenderun'un tanınmış ailelerinden Hikmet Kanat'ın konuğu oldu. Fikri Kanat'ın da katıldığı kahvaltılı programda konuşan Ergin, "Bakanlığım döneminde Ankara'da elde ettiğim bilgi birikimini Hatay'ın kalkınmasında kullanacağım. Böylece herkesin yüzü gülecek. Sizlerin de desteğini bekliyorum" diyerek, teşekkür etti.
AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil ve ilçe başkanı İbrahim Yaran'ın da eşlik ettiği ziyaret programında Ergin daha sonra, İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'ni ziyaret etti. 
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin'i dernekte Başkan Fevzi Mercanoğlu ile şehit ve gazi aileleri karşıladı.
Mercanoğlu'na bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Ergin, 'Her zaman yanınızdayız” ifadesini kullandı.
Ergin daha sonra Türkiye Emekliler Derneği İskenderun Şube Başkanı Mustafa Uyan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Derneğin ihtiyaçlarına göre bir hizmet haritası belirleyeceklerini vurgulayan Ergin, “Emekli büyüklerimizin başımızın üzerinde yeri var” dedi. Ergin'in TÜED ziyaretine DP İlçe Başkanı Ahmet Gelmen de eşlik etti. AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin, gün içerisinde İskenderun Ortodoks Kilisesi'ni ziyaret ederek, Ortodoks Kilisesi Vakfı Başkanı Can Teymur ve Kilise Papazı Dimitri Yıldırım'la bir araya geldi. Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuşan Ergin, “Kimse bizim birlik ve beraberliğimizi bozamaz, bozdurmayız. Bizler göreve geldiğimizde kimseyi ayırt etmeden, herkese, her kesime eşit hizmet gidecek” dedi.
Ortodoks Kilisesi Vakfı Başkanı Can Teymur ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler bu memlekette her zaman huzur içerisinde yaşadık, yaşamaya devam edeceğiz. Sizlere çıkmış olduğunuz bu yolda can-ı gönülden başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin, İskenderun Radyo ve Elektrik Teknisyenleri Odasına ziyarette bulundu. İskenderun Radyo ve Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Musa Mert ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Ergin, İskenderun ilçesi ve Hatay ili ilgili olarak yapacağı projeleri tek tek anlattı. Oda Başkanı Mert, AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin ve beraberindeki heyetin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, belediye başkanlığı seçimlerinde Ergin ve Dingil'e başarılar diledi.
İskenderun Berberler ve Kuaförler Odasını da  ziyaret eden Ergin, oda başkanı ve yönetim kurulu üyelerinden 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde desteklerini ve dualarını talep etti. Oda Başkanı Nurettin Bastaş, yapılan ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek Ergin'e "Bakanım, Başkanım diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Sizi bakan olarak görmeye alışmıştık, inşallah 30 Mart tarihinde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanırsınız ve ben yine size hem bakanım, hem de başkanım diyerek hitap ederim" dedi.
ERGIN, MAHALLE ZIYARETLERINDE HAVAI FIŞEKLERLE KARŞILANDI
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin ve beraberindeki heyet, İskenderun ilçesine yaptığı çıkartmada Buluttepe ve Barıştepe Mahallesi sakinleri bir araya geldi.
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin ve beraberindeki heyet, havai fişek ve yoğun tezahüratlarla karşılandı.
Kartal Beşkardeş ve Necmi Keleş ev sahipliğinde düzenlenen ziyarette Ergin, İskenderun ve Hatay'ın gelişmesinde önemli rol olacak projeleri dile getirdi.
Kartal Beşkardeş ve Necmi Keleş, 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ergin ve İskenderun Belediye Başkan adayı Dingil'e başarılar dileyerek, "Davetimizi kırmayarak buraya kadar gelmenizden dolayı büyük memnuniyet duyduk ve teşekkür ederiz. İnşallah bu seçimler sizlere hayırlar getirir. Canı gönülden başarılar dileriz" dediler.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 428
Toplam Gelen 3138817

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz