Haber Detayı
26.12.2013 Bu haber 653 kez okundu
 
“MKÜ´ye Hoş Geldiniz”
Mustafa Kemal Üniversitesinde geleneksel hali getirilen “4. Geleneksel 2. Sınıflardan 1. Sınıflara Hoş geldiniz” yemeği eğlenceli ve renkli görüntülere sahne oldu.
 
 

Mustafa Kemal Üniversitesinde, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulumuzun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “4. Geleneksel 2. Sınıflardan 1. Sınıflara Hoş geldiniz Yemeği” büyük bir coşkuyla geçti.
MKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun  Antrenörlük Eğitimi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Rekreasyon Liderliği ve Spor Yöneticiliği bölümlerine 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı yetenek sınavı sonucunda yeni katılan 1. sınıf öğrencilerine yönelik olarak 2. sınıf öğrencilerinin düzenlediği ve BESYO Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Kırımoğlu tarafından organize edilen 'Hoş geldiniz Yemeği' renkli görüntülere sahne oldu.
Hoş geldiniz yemeğine MKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Gözübenli, akademik ve idari personel ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunun tüm Akademik ve İdari personeli ile çok sayıda BESYO öğrencisi katıldı. 
BESYO'NUN ÖNÜ ŞENLİK ALANINA DÖNDÜ
BESYO'nun önünde başlayan kutlama gittikçe kalabalıklaşarak şenliğe döndü.
Davetlilere ikram edilmek için hazırlanan mangalın başına öğrencilerle birlikte hocaların geçmesi renkli sahneler oluşturdu.
BESYO öğrencilerinden oluşan Halk Oyunları Topluluğu'nun gösterileri davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Halk oyunları gösterisinden sonra yemekler yenildi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
“BİRLİK VE BERABERLİĞİN EN GÜZEL ANLARININ YAŞANDIĞI HOŞ GELDİNİZ YEMEĞİ ÖRNEK VE ÖZEL BİR YERE SAHİP”
Birlik ve beraberliğin en güzel anlarının yaşandığı Hoş      geldiniz Yemeği'nin örnek ve özel bir yeri olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, “Bu durum hem kampüs içerisinde, hem de ülke genelinde aynı paralelde eğitim veren yüksekokullar arasında, eğitim, kurum huzuru ve kaliteli spor adamı yetiştirme açılarından örnek bir yüksekokul olarak dikkat çekmemizi temin etmiştir” diye konuştu.
Doç. Dr. Kırımoğlu, Yüksekokul yönetimi olarak bu ahenkli bütünlüğün oluşması için her şart ve zamanda destekte bulunan üniversite yönetime, Beden Eğitimi, Spor Yüksekokulun akademik ve idari personeline ve tüm öğrencilere teşekkür etti.


 
Bu Haberi Yazıdır Bu Haberi Facebook'ta Paylaş !!!
 
Yorumlar
Haber Arama

  

Facebook
Anketler
Web sitemizi nereden duydunuz ? 02.12.2010 
611 Kişi Oy Kullandı.
Radyo %4 27 
Televizyon %1 11 
Gazete %13 83 
Başka bir web sitesinden %16 103 
Tesadüf %63 387 

İstatistik Bilgi
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Gelen 107
Toplam Gelen 3139862

SAYIN ZİYARETÇİMİZ

IP Adresiniz

 93.89.225.254

Sitemizi ziyaretiniz